bilgi@dincerelektronik.com.tr
(+90)232 366 36 37
Your Cart


Anasayfaİletişim
slide1

Güvenliğiniz Önceliğimiz

Evinizi Mobil Telefonunuzda İzlemek Çok Kolay

slide2

Başarılarla Dolu 20 yıl

slide3

slide2

Mühendislik çalışmalaranız için

©DİNÇER ELEKTRONİK


imac2

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Bir Cep telefonunuzdaki basit bir uygulama ile evinizdeki tüm cihazlarınızı ve güvenliğinizi yönetebileceğiniz, oluşturduğunuz senaryolar ile yaşamınıza konfor katabileceğiniz bir teknoloji ürünüdür.

Tüm ışıklarınızı aynı anda kapatabilir, müzik setinizi açabilir, ve ekranınızda hazırladığınız videoyu izleyebilirsiniz. Evden uzaklaştığınızda tek bir dokunuş ile açık olan tüm perde ve panjurlarınızı kapatabilir, unutulmuş ışıkları söndürebilir, ısıtma sisteminizi kapatabilir ve kapılarınızı kilitleyebilirsiniz.

Sistem içerisinde kullanılacak sensörler ile herhangi bir sabotajı haber verir. Yangın, gaz kaçağı ve su basması gibi olumsuz durumlarda devreye girerek otomatik olarak gerekli önlemleri alır ve size haber verir. Acil durumda yaşlı veya çocukların durumlarını denetler ve bilgi geçebilir. Kullanılacak kameralar ile anlık olarak canlı görüntüleri mobil yazılım üzerinden takip edebilirsiniz. Hazır yada oluşturacağınız senaryolarda siz evde yokken acil durumda yapılacakları önceden belirleyebilir ve otomatik olarak devreye alabilirsiniz.

Modüler yapısı ve basit kullanıcı arayüzü ile hayalinizdeki eve sahip olabilmek için mükemmel bir çözümdür. Kendi dizaynınızı oluşturabileceğiniz akıllı eviniz için tek yapmanız gereken isteklerinizi belirtmeniz.


DİNÇER ELEKTRONİK Kampanyalar için tıklayın

Kampanyalar